4 Sensor – безінкубаторний, 10-ти хв. тест, для визначення антибіотиків бета-лактамної, тетрациклінової, стрептоміцинової груп та хлорамфеніколу у сирому, змішаному коров’ячому молоці на рівні допустимих концентрацій, встановлених ЄС, Україною та країн СНГ. Перевагою цих тест-систем є в..
Купить Details
4 Sensor New
$0.00
Без НДС: $0.00
Експрес-тест для визначення антибіотиків бета-лактамної та тетрациклінової груп у молоці.   Безінкубаторні, 10-ти хвилинні тести, визначають антибіотики у сирому змішаному та пастеризованому коров’ячому молоці на рівні, встановленому нормативними документами Європейського Сою..
Купить Details
ВT Sensor
$0.00
Без НДС: $0.00
Deoxynivalenol Test – експрес-тест, призначений для визначення мікотоксину деоксиніваленолу (DON) у зернових культурах на рівні 1000 мкг/л (1000 ppb). Тест базується на імунохроматографічному визначенні. Результат тесту оцінюється візуально. ..
Купить Details
Експрес - тест Deoxynivalenol Test
$0.00
Без НДС: $0.00
Zearalenone Test – експрес-тест, призначений для визначення мікотоксину зеараленону у зернових культурах на рівні 200 мкг/л (200 ppb). Тест базується на імунохроматографічному визначенні. Результат тесту оцінюється візуально. ..
Купить Details
Експрес - тест Zearalenone Test
$0.00
Без НДС: $0.00
Експрес-тест  призначений для визначення хлорамфеніколу (левоміцетину) у сирому, змішаному коров’ячому молоці на рівні 0,1 мкг/л. ..
Купить Details
Тест на Хлорамфеникол 0,1 ppb
$0.00
Без НДС: $0.00
Експрес-тест для визначення антибіотиків бета-лактамної групи у молоці.   Тести мають високу чутливість і визначають антибіотики у сирому змішаному та пастеризованому коров’ячому молоці на рівні, встановленому нормативними документами Європейського Союзу та України. Для прове..
Купить Details
Q-Beta Test
$0.00
Без НДС: $0.00
Експрес-тест для визначення антибіотиків бета-лактамної, тетрациклінової та стрептоміцинової груп у молоці. Тести мають високу чутливість і визначають антибіотики у сирому змішаному та пастеризованому коров’ячому молоці на рівні, встановленому нормативними документами Європейського ..
Купить Details
3 Sensor
$0.00
Без НДС: $0.00
Експрес-тест для визначення антибіотиків бета-лактамної та тетрациклінової груп у молоці без додаткового обладнання.   Тести мають підвищену чутливість до тетрациклінів та визначають антибіотики у сирому змішаному та пастеризованому коров’ячому молоці на рівні, встановленому ..
Купить Details
ВT Sensor 10 ppb
$0.00
Без НДС: $0.00
Експрес-тест призначений для кількісного виявлення афлатоксину М1 нижче Максимального допустимого рівня, встановленого ЄС, (0,05 ppb) в молоці. Результат тесту оцінюється візуально. ..
Купить Details
Експрес - тест Aflatoxin M1 Test Milk
$0.00
Без НДС: $0.00