AllerFlow Gluten
AllerFlow Gluten

AllerFlow Gluten

Производитель: HYGIENA
Наличие: Есть в наличии

AllerFlow Gluten

Простий і швидкий спосіб контролю чистоти поверхонь, в основі якого лежить виявлення залишкового вмісту глютену, як одна зі складових програми контролю алергенів на підприємстві. У відмінності від інших наборів для визначення глютену AllerFlow Gluten складається всього з 2 компонентів - пробірка з тампоном для відбору зразка та тестова касета. Проведення тесту вимагає мінімальних зусиль: тампоном, на який вже нанесено екстракційний буфер, відбираємо змив, активуємо тест і переносимо вміст в відділення на касеті. Результат готовий за 10 хвилин.

$0.00
Без НДС: $0.00
 Количество:

Тест AllerFlow Gluten - простий і швидкий спосіб контролю чистоти поверхонь, в основі якого лежить виявлення залишкового вмісту глютену, як одна зі складових програми контролю алергенів на підприємстві. У відмінності від інших наборів для визначення глютену AllerFlow Gluten складається всього з 2 компонентів - пробірка з тампоном для відбору зразка та тестова касета. Проведення тесту вимагає мінімальних зусиль: тампоном, на який вже нанесено екстракційний буфер, відбираємо змив, активуємо тест і переносимо вміст в відділення на касеті. Результат готовий за 10 хвилин.


 

 

Легкість інтерпретації результатів
Результати тесту AllerFlow Gluten дуже легко інтерпретувати. Якщо в пробі міститься 5 ppm глютену або більше, на тестовій смужці касети з'явиться червона лінія. Для розуміння результатів не потрібно додаткові пристосування або складна система інтерпретації.


 

  

 

Переваги:
• Комплект включає всі необхідні матеріали: немає необхідності в додаткових піпетках, флаконах, вагах або інкубаторах
• Зручний і швидкий відбір проби вимагає мінімальної підготовки • Результати через 10 хвилин - моментальний результат дозволяє негайно прийняти коригуючі заходи
• Достовірні результати завдяки попередньо нанесеному на тампон екстракційного буферу
• Легкість інтерпретації результатів аналізу, готових вже за 10 хвилин
• Швидкий і легкий спосіб здійснювати моніторинг відповідно до програм HACCP / SSOP
• Тест специфічний до токсичних частин глютену пшениці, ячменю, жита і вівса
• Тест не реагує на сою, рис і кукурудзу (відсутня перехресна реакція)
• Термін зберігання 15 місяців при температурі зберігання 2 - 25 ° C Чутливість Тест визначає від 5 мкг (5 ppm) глютену у відібраному з поверхні зразку за 10 хвилин

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: