Rounded Rectangle 1instagram
Корзина (0)
В корзине пусто!
HYGIENA
Люмінометр EnSURE TOUCH

EnSURE Touch - це система моніторингу наступного покоління, яка зберігає, аналізує і надає дані тестових випробувань, таких як АТФ, мікроорганізми та ферменти, що необхідно для аудиту та управління ризиками по системі HACCP.

Функція EnSURE Touch відрізняється винятковою  чутливістю та надійністю, якою володіє Hygiena, що поширюється на інноваційних розробках і функціональних можливостях, включаючи:

- Чуттєвий 5-дюймовий стійкий до ударів сенсорний екран, що працює навіть з використанням рукавичок.

- Модернізований користувальницький інтерфейс, який функціонує як смартфон і налаштовується на будь-який об'єкт або мережу об'єктів.

- Можливості Wi-Fi і технологія бездротової синхронізації для безпечного перенесення результатів до бази данних  програмного забезпечення.

- Збір і зберігання важливих даних тестування, таких як назва приміщення, лінії, тощо.

- Навчання віддалених співробітників за допомогою вбудованої технології обміну екранами.

EnSURE Touch розроблений з урахуванням потреб користувачів. До нього включені ключові конструктивні особливості  та опції налаштування для різних галузей: виробництво продуктів харчування та напоїв, охорона здоров'я, харчування, готелів та багато іншого.

EnSURE Touch підтримує останньою версією програмного забезпечення SureTrend від Hygiena, що дозволяє користувачам відстежувати один або кілька об’єктів, планувати автоматичні звіти, слідкувати за тенденціями, тощо.


EnSURE Touch рекомендується для використання з тестами: ● UltraSnap – визначення АТФ у змивах з поверхонь; ● AquaSnap – визначення АТФ у воді; ● SuperSnap – визначення наявності алергенів/ білкових залишків; ● MicroSnap – визначення мікроорганізмів; ● ZymoSnap – визначення лужної фосфатази; ● CrossCheck- визначення кислотної фосфатази.