Rounded Rectangle 1instagram
Корзина (0)
В корзине пусто!
CLERICI
MICROCLERICI 2040 IMCU - протеаза для виробництва сиру

Microclerici 150Р - мікробіальний коагулянт у вигляді порошку - протеаза, отримана з добірного штаму Rhizomucor miehe. Викликає процес коагуляції молока шляхом гідролітичного розщеплення зв'язку 105-106 (фенілаланін-метіонін) в каппа-казеїні. Застосовується для згортання молока при виробництві м'яких сирів.

Форма: світло-коричневий порошок.

Активність: 2040 IMCU (ISO 11815 / IDF 157).

Умови зберігання: Оптимальна температура зберігання від +4 °С до + 8 °С. Максимальна втрата згортання активності при цій температурі - менше 5 % на рік. Гарантований термін зберігання 2 роки.

  Переваги:
- Це продукт натурального походження, не містить ГМО.
- Не містить пепсин, що підвищує передбачуваність процесу дозрівання сиру, а також сприяє подальшій стандартизації виходу і якості сиру.
- Як і фермент тваринного походження чутливий до концентрації іонів кальцію.

Дозування:
Сир: 12-15 г на 1000кг молочної суміші. Домашній сир: 0,4 - 0,5 г на 1000кг молочної суміші.
Дозування підбирається індивідуально протягом року, виходячи з умови провести коагуляцію білка за (35 + 5) хвилин. Дозування може змінюватися в залежності від регіону, пори року, показників якості молока.
Технологічні рекомендації:
1. Приготувати водний розчин препарату, що володіє потрібною активністю (використовувати стерильну і вільну від хлору воду, з температурою 30-35ºС). Використовувати посуд (ємність і шпатель для перемішування) з полімерного матеріалу або нержавіючої сталі;
2. Розчин ретельно перемішати;
3. Розчин витримати деякий час для набухання ферменту;
4. Розчин ферменту слід вносити в молочну суміш, розподіляючи його по всій поверхні виробничої ванни, при високошвидкісному перемішуванні молочної суміші.