Біологічні індикатори стерилізації 3М™ Attest™

Біологічні індикатори стерилізації 3М™ Attest™
Біологічні індикатори 3М™ Attest™ являють собою стрічку зі спорами, поміщену в пластиковий пенал, який містить запаяну скляну ампулу з живильним середовищем та чутливим фарбником. Сам пенал закритий ковпачком з бактеріальним фільтром. По закінченні стерилізаційного циклу відповідно до запропонованої інструкції, індикатор поміщується в спеціальний інкубатор чи лабораторний термостат, та результат стає доступним для оцінки через 1-48 годин. В основі будь-якого БІ лежать непатогенні спороутворюючі мікроорганізми з відомою високою стійкістю до того чи іншого обраного стерилізаційного процесу. Біологічні індикатори Attest™ містять спорові форми Bacillus stearthermophilus чи Baсillus subtilis, особливо стійкі відповідно до парової і повітряної/етилен-оксидної стерилізації. Унікальність БІ полягає в тому, що вони визначають не просто додержання технічних нормативів стерилізаційного циклу, але й реальний факт загибелі мікробних спор усередині стерилізатора. Всі біологічні індикатори Attest™ являють собою замкнену систему, тобто містять одночасно стрічку з сухими спорами і живильне середовище. Для зручності застосування система оздоблена кольоровими кодами. 
Індикатори 3М™ Attest™ для парової стерилізації містять наступні компоненти:
1. Стрічку, що містить спори В. stearothermophilus із мінімальною кількістю спор на стрічці 100.000.
2. Живильне середовище в ампулі, що роздавлюється. Це середовище є похідною соєво-трипсинового бульйону із додаванням pH-чутливого індикаторного барвника (бромкрезол пурпуровий).
3. М’який поліпропіленовий пенал, в якому розміщуються стрічка й ампула.
4. Коричневий поліпропіленовий ковпачок, який містить гідрофобний бактеріальний фільтр, що пропускає стерилянт.
5. Етикетку з датою виробництва, що містить хімічний індикатор, який змінює колір з рожевого на коричневий після стерилізаційного циклу. На етикетці є місце для запису дати стерилізації.

Написати відгук

Заказать
звонок