Тесты на АТФ в Украине
Тесты на АТФ в Украине

Тесты на АТФ в Украине

Производитель: HYGIENA
Наличие: Есть в наличии

UltraSnap

UltraSnap - універсальний АТФ-тест для використання  з люменометрами Hygiena. Цей індикаторний тест, розміром з друкарську ручку, відрізняється зручністю використання, компактністю і екологічною безпечністю.
Використання тесту UltraSnap разом з люменометром SystemSURE Plus або EnSURE дозволяє точно та в реальному часі перевірити чистоту обладнання після миття, чистоту робочих поверхонь, рук та одягу персоналу.
Програмне забезпечення, розроблене для люменометрів, дозволяє зберігати, друкувати, сортувати результати досліджень, отримувати статистичні дані за допомогою одного кліку. Ідеальне рішення для підприємств, на яких запроваджено систему HACCP.
$0.00
Без НДС: $0.00
 Количество:
Скорочення до 50 % витрат, у порівнянні з використанням АТФ-тестів інших виробників
 
Отримання результатів за 15 секунд
 
Відтворюваність і точність результатів
 
Попередньо зволожений тампон
 
Рідкий стабільний реагент
 
Місце для маркування пробірок - швидка ідентифікація проб
 
Екологічна безпечність - вміст пластикових компонентів нижче на 20 ... 80%, в
порівнянні з тестами інших виробників
 
Запатентована технологія Snap-Valve ™ - закрийте пробірку, видавіть реагент: все
просто!
 
Відтворюваність результатів і точність, які не знають аналогів
 
Стійкість до порушень температурного режиму
 
Можливість тестування вологих і сухих поверхонь

Аденозинтрифосфат, або АТФ, - нуклеотид, що бере участь в обміні енергії і речовин в організмі. Він присутній у всіх живих клітинах, а, значить, є ідеальним індикатором чистоти або забруднення поверхні. Виробники продуктів харчування і напоїв по всьому світу використовують аналітичні системи для моніторингу АТФ, що дозволяють швидко
підтвердити належну якість очищення поверхонь, виключає вірогідність забруднення нової виробничої партії залишковими мікроорганізмами і бактеріями.
 
При використанні систем АТФ-моніторингу для контролю гігієни, АТФ вступає в реакцію з унікальним
рідким стабільним реагентом Hygiena, який міститься в тестах. В результаті відбувається випромінювання світла, інтенсивність якого прямо пропорційна кількості АТФ, присутньому в пробі. Таким чином, за лічені секунди Ви отримуєте дані про ступінь забруднення поверхні.
 
Починайте кожен робочий день з контролю гігієни.
 
Чисте виробниче середовище - запорука виробництва безпечних та якісних продуктів харчування. Інтеграція методів АТФ-моніторингу в процедури передопераційного контролю обладнання та контролю на різних етапах виробництва дозволяє кваліфікованим фахівцям здійснювати перевірку гігієни обладнання за лічені секунди.
Чистота обладнання залежить від того, коли Ви почнете її моніторинг, тому найкраще -почати негайно!
 
Візьміть пробу, закрийте пробірку, видавіть реагент. Все дуже просто!
 
UltraSnap відрізняється максимально простим використанням. Вся процедура включає всього три етапи: візьміть пробу, активуйте тест і змішаєте пробу з реагентом. З цим впорається навіть недосвідчений користувач.
 
Рідкий стабільний реагент.
UltraSnap містить рідкий стабільний реагент в запатентованому клапані Snap-Valve ™, що легко активуються. Поєднання унікального реагенту та дизайну тесту виключає необхідність регідраціі гранул безпосередньо перед використанням (як у випадку з сублімованими реагентами), що забезпечує відтворюваність і точність результатів.
 
Доступність - для будь-якого бюджету.
 
Запатентований дизайн і унікальний реагент, який використовується в UltraSnap, забезпечують чудові характеристики, при цьому вартість буде відповідати бюджетним рамкам будь-якої програми по забезпеченню якості. При розробці АТФ-програми необхідно враховувати кількість необхідних контрольних тестів, достатніх для моніторингу виробничого середовища, не виходячи при цьому за рамки бюджету. 
 
Люменометра Hygiena і індикаторні тести UltraSnap спеціально розроблені з урахуванням різних вимог до контролю гігієни, так само як і бюджетних обмежень. Запитайте наш прайс або зверніться до наших фахівців за допомогою в розробці індивідуальної АТФ - програми, що відповідає Вашим бюджетним вимогам.
Висока чутливість: Виявлення 0.1-1 фемтомолей АТФ
Для виявлення АТФ до 0.1 фемтомолей, використовуйте EnSURE
Для виявлення АТФ до 1 фемтомолей, використовуйте SystemSURE Plus
 
Термін зберігання:
15 місяців в холодильнику (при температурі 2-8 ° C)
4 тижні при кімнатній температурі (21-25 ° C)
 
Сумісні люмінометри
EnSURE
SystemSURE Plus

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: