Rounded Rectangle 1instagram
Корзина (0)
В корзине пусто!

Tести на антибіотики в молоці

Звідки з'являються антибіотики в молоці?


Молочна продукція по праву належить до групи соціальних товарів, без яких життя сучасної людини дуже складно уявити. При цьому всі споживачі і виробники молока і молочної продукції стурбовані їх безпекою, зокрема вмістом в молочній сировині антибіотиків. Саме тому слід купити експрес-тест для виявлення залишків антибіотиків у молоці, щоб бути впевненим в якості продукції.

Звідки в молоці з'являються залишки і сліди цих речовин? Причин безліч, але одна з головних - корови хворіють, і їх треба лікувати. На жаль, після лікування власники фермерських господарств рідко використовують тести для визначення антибіотиків в молоці окремо взятої перехворої корови. Це могло б запобігти потраплянню дефектного продукту в загальну масу, призначену для переробки.

Іншою причиною є введення лікарських засобів в кормові добавки для приросту живої ваги, підвищення імунітету корів, економії корму. Після прикорму корови швидше набирають вагу, на вигляд здаються бадьорими і здоровими.

Залишки лікарських засобів навіть у мінімальній концентрації можуть призвести до отруєння організму людини, появи алергічних реакцій і шлункових захворювань. Вони також здатні викликати звикання і подальшу за ним несприйнятливість до певного лікарського препарату. Тестові набори для перевірки молока на антибіотики допомагають виявляти шкідливі речовини та запобігати подальших проблем.


Що собою являє тест на антибіотики в молоці?

Як показує практика, в фермерських господарствах, після одужання корови, її продукцію рідко перевіряють на наявність антибіотиків. За санітарними правилами, після того як корівку пролікували, отримане від неї молоко треба зливати протягом від 5 до 10 днів (точний термін залежить від виду лікарського препарату). Здавати його на молзавод не можна! Проте, в періоди, коли в загальному по країні спостерігається брак даної сировини, фермери, щоб не втрачати прибуток, іноді виливають таке молоко в загальні бідони. Тобто, розбавляють його. В результаті, концентрація антибіотиків дійсно знижується, але, все одно, вони нікуди не зникають.

Антибіотики пригнічують активність ферментів, змінюють мікрофлору людського організму, поширюючи її стійкі види. Кип'ятіння ці медпрепарати не бояться. У сухому молоці їх не менше, ніж у вихідній сировині, при сушінні вони не руйнуються.

Тести для визначення антибіотиків в молоці на сьогоднішній день є самим простим і доступним за ціною варіантом для аналізу залишкового вмісту антибіотиків. Це недорогий спосіб забезпечення якості молочної продукції і гарантія безпеки для кінцевого споживача. При аналізі експрес-тестами не потрібні додаткові прилади та апарати для перевірки якості молока.

Тест на антибіотики в молоці ціни доступні для більшості підприємств молочної промисловості, це дає можливість фермерам, лабораторіям і ветеринарам отримувати результати аналізу молока з максимальною точністю і за мінімальний час.


Вигідна покупка теста на антибіотики в молоці в нашому інтернет-магазині

Якщо ви хочете тест на антибіотики в молоці купити вищої якості від провідних зарубіжних і вітчизняних виробників, у нас є безліч цікавих варіантів для вас. Щоб зробити замовлення зацікавив продукту, просто натисніть на відповідну кнопку і заповніть свої контактні дані в формі, що відкрилася. Наш співробітник зателефонує вам в робочий час для обговорення всіх подробиць вашої покупки.

В нашому інтернет-магазині ви зможете купити тест на антибіотики в молоці, який пройшов не одну перевірку на точність і якість. Ми допомагаємо виробникам та переробникам молока зробити свою продукцію безпечною, а репутацію підприємства - бездоганною.